Amber - labrador retriever
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Amber - labrador retriever. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Kontakt
FAQ
Kategorie Newsów
Dodaj link
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj zdjęcie
Forum
Download
S Y L W I A
S C H R O N I S K O
...Ostatnie Artykuły...
krem
zaufana
kto?
Odpowiedzialność
"Prima"
...tłumacz...
...PRYWATNOŚĆ...
Kopiowanie oraz wykorzystywanie poszczególnych elementów lub całości - ZABRONIONE. Zdjęcia prezentowane na tym blogu są moją własnością. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez mojej zgody jest zabronione (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. Dz.U.Nr 24, poz. 83)
...szczek...
buuuuuuuxxfffxx#af4123xxfffxxNo i prosiłam - nie kopiuj, to stronka mojego pupila. xxfffxxszczek.ogg
...Witamy...
A M B E R - labrador retriever, maści czekoladowej. 2010-08-23 (poniedziałek) data urodzin, szczęśliwy dzień!! Zapraszam na moją stronkę.
...Apel...
A P E L ! ! ! ! DO WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI CZWORONOGÓW!!!!! Jeśli zdecydowałaś (łeś) się mieć psa, kota i wychodzisz z nim na dwór by załatwiał swe potrzeby fizjologiczne - to pamiętaj, że kupy należy sprzątać. Nie jest wstydem posprzątać po swoim populi. Dajesz przykład dobrego wychowania, że każdy odpowiedzialny właściciel ma obowiązek zbierać kupy po swoim czworonogu. 3000Sprzątaj po swoim pupilu!~~Człowiek uczy innych.
...SZKŁO!...
/ PROSZĘ NIE ROZBIJAJCIE SZKŁA NA TRAWNIKACH I CHODNIKACH! POMYŚLCIE DWA RAZY! W widocznych miejscach omijamy rozbite butelki, jednak w trawach, śniegu (zimą) trudno dojrzeć i pies może odnieść poważną kontuzję. Przecież to człowiek udomowił zwierzęta, a teraz przysparza im krzywd.
...Rok rozpoczęty 2017....
2017 rok Niedzielny poranek miły spacer w śniegu. Potem znów krótko by się psiak nie przeziębił. Roczek rozpoczęty (2017.I.02) od szczepień przeciw wściekliźnie, nosówce.

Kwietniowe dni tego roku są zróżnicowane temperaturowo. Amberowi to nie przeszkadza, choć już zabieramy na południowe spacery wodę. Słonko pęknie czasami przygrzewa, no i lat każdemu przybywa. Amber w tym roku kończy 7 lat - przyrównując człowieka wiek to już 67 lat. Mimo swojego wieku nadal się bawi z pieskami na spacerach, w domu się uczy sztuczek. To jest dobre dla psychiki psa. Zawsze jest gotowy do wszystkich zabiegów higienicznych i nigdy nie ma oporów.

(wrzesień 2017r) Lato 2017 roku było "krótkie" i niezbyt miłe. Przeważnie padał deszcz, a jak już słonko zaświeciło to bardzo mocno "grzało". Jednak spacery były jak zawsze wspaniałe i Amber trochę się bawił, ćwiczył, oraz konieczne było rozrabianie. Rano wcześnie wychodził na spacer gdy miało "grzać", na południowy spacer staraliśmy się szukać cienia i odpoczywaliśmy - zawsze wodę do picia dla Ambera mieliśmy. Najlepiej żartować, rozrabiać mu się chciało na ostatnim spacerze - czyli około 22.00. Wówczas słonko zaczynało zachodzić i radości czasami nie było końca. Wtedy i zabawy z pieskami spotkanymi na spacerach były miłe. Gdy padały mocne deszcze tylko "futro" mokło, ale i tak było zabawnie dla Ambera na spacerach.

Dodane przez ares dnia styczeń 08 2017 09:59:32 0 Komentarzy - 40 Czytań - Drukuj
...Komentarze...
Brak komentarzy.
...Dodaj komentarz...
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
...Oceny...
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
...Sylwia...
1500Zajrzyjcie na stronkę mojej opiekunki.~~Zawsze będzie Jej miło. http://sylwiakow.dbv.pl/news.php
...Zodiak - lew...
dzień urodzin to poniedziałek
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

ODPOWIEDZIALNY OPIEKUN TO TEN, KTÓRY W KAŻDEJ CHWILI MYŚLI ZA ZWIERZĘ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie