Rok rozpoczęty 2017.
Dodane przez ares dnia Styczeń 08 2017 09:59:32
2017.I.08 - niedziela
2017.IV.06 - sobota
13.IX.2017r - środa
Rozszerzona zawartość newsa
Niedzielny poranek miły spacer w śniegu. Potem znów krótko by się psiak nie przeziębił. Roczek rozpoczęty (2017.I.02) od szczepień przeciw wściekliźnie, nosówce.

Kwietniowe dni tego roku są zróżnicowane temperaturowo. Amberowi to nie przeszkadza, choć już zabieramy na południowe spacery wodę. Słonko pęknie czasami przygrzewa, no i lat każdemu przybywa. Amber w tym roku kończy 7 lat - przyrównując człowieka wiek to już 67 lat. Mimo swojego wieku nadal się bawi z pieskami na spacerach, w domu się uczy sztuczek. To jest dobre dla psychiki psa. Zawsze jest gotowy do wszystkich zabiegów higienicznych i nigdy nie ma oporów.

(wrzesień 2017r) Lato 2017 roku było "krótkie" i niezbyt miłe. Przeważnie padał deszcz, a jak już słonko zaświeciło to bardzo mocno "grzało". Jednak spacery były jak zawsze wspaniałe i Amber trochę się bawił, ćwiczył, oraz konieczne było rozrabianie. Rano wcześnie wychodził na spacer gdy miało "grzać", na południowy spacer staraliśmy się szukać cienia i odpoczywaliśmy - zawsze wodę do picia dla Ambera mieliśmy. Najlepiej żartować, rozrabiać mu się chciało na ostatnim spacerze - czyli około 22.00. Wówczas słonko zaczynało zachodzić i radości czasami nie było końca. Wtedy i zabawy z pieskami spotkanymi na spacerach były miłe. Gdy padały mocne deszcze tylko "futro" mokło, ale i tak było zabawnie dla Ambera na spacerach.